Coś o ślubach i autach na ślub

jważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta...do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Pamiętaj o rezerwacji!Zasadniczo - jeśli

Dodane: 26-02-2015 12:56
Coś o ślubach i autach na ślub Na prawie każdą ważną uroczystość w naszym życiu warto się dobrze ubrać, ale również trzeba zadbać o odpowiedni pojazd, którym dojedziemy na miejsce. Są okazje mniej i bardziej ważne, ale myślę, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta... - i możemy się przejechać Ferrari, Ford Mustang czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Pamiętaj o rezerwacji!

Zasadniczo - jeśli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, musimy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Pamiętajmy, że śluby mają miejsce najczęściej w soboty, więc inna para może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, żeby zapobiec problemom. Zwłaszcza, jeśli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.


Przemyśl czy stać Cię na słabe zdjęcia

Inna sprawa, że są także zdjęcia wyjątkowe. Za tym idzie odpowiednio wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość musi być droga, a mimo wszystko klientów nie brakuje.

Czy warto zatrudnić takiego fotografa na własnym weselu? Cóż, to zależy jakie kto ma gusta. Dobre zdjęcia zawsze będą piękną pamiątką, którą bez wstydu można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Coś mądrego o ślubie

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Tani fotograf to nie koniecznie dobry fotograf

Kolejna sprawa, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie wyszły później jakieś dodatkowe koszty. Najkorzystniej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość ujęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeżeli chodzi o artyzm. W wypadku tego typu usługi decydujący głos ma rynek, z tego powodu liczy się - dosłownie cena.